| Iustin_7241 a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe despre liceul militar din Campulung. As vrea sa stiu ce conditii sunt acolo, ce program este si ce activitati sportive se practica in special fotbal. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| anutzica001 a răspuns:

Http://www.colmil_sm.forter.ro/index.php
Mai intai de toate trebuie sa treci de Testele Nationale. Apoi iti depui dosarul acolo si trebuie sa mai dai inca vreo 3 probe, la matematica, romana, examen psihologic iar pe langa toate astea o proba sportiva pe care trebuie sa o faci intr-un timp foarte scurt.
Intradevar o sa ai un program foarte strict. Trezirea in jur de 6 si ceva, orele de curs, urmate de orele de studiu etc. La un moment dat o sa faci si planton(stai de paza), vreo 2 ore.
Si ca un sfat, daca o sa reusesti sa intri acolo, incearca sa intri inchipa de volei a liceului, asa mai scapi de unele responsabilitati.

1 răspuns:
| Laury_9401 a răspuns:

Buna.si eu vreau sa dau la liceu militar din campulung...lasa un id sa vb ...sau trimite mesaj.ok?