| Cammzz a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cand se da bacul pana la urma si cum se fac inscrierile tinand cont de pandemia asta...se merge la liceu sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proiect Calendar BAC 2020. Înscrierile încep pe 9 iunie, iar echivalarea probelor de competențe începe în 29 iunie

https://bit.ly/2ZlVIt0

2 răspunsuri:
| Carolina1972 a răspuns:

Buna! Si eu sunt a12a si inca astept raspunsuri?, inca nu s-a publicat un calendar precis! Cica vom merge din 2 iunie la scoala timp se 2 saptamani pentru pregatiri, apoi nu stiu ce sa zic, daca asa va fi sau nu.