| stef1290 a întrebat:

Astazi m-am dus la scoala cu mama si am facut cerere pentru a ma transfera la alta clasa cat dureaza sa mise aprobe? ( motvile transferului am fost lovit anul trecut de un profesor am discutat cu directorul a zis ca imi crede varianta dar vrea sa asculte si pe profesor )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai fost obraznic si ai meritat sa fi lovit. cat despre transfer, transferurile se fac la inceputul lunii septembrie, inainte sa inceapa scoala, nu acum. cu pile, s-ar putea sa te primeasca, dar e greu, trebuie umblat si vorbit mult ca sa te mai poti muta dupa 2 saptamani. eventual in semestrul 2.

| stef1290 explică (pentru anonim_4396):

Vreau in alta clasa nu in alt liceu