| Biu_7672 a întrebat:

Astia de clasa a 8-a, la ce dati teza? Istorie sau geografie? X_x.

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am dat ieri la geografie.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu, la vremea mea laughing, am dat la istorie. Am considerat că e mai uşor şi mai puţin, decât la geografie, unde trebuie să ştiu fiecare afurisit de râu, de unde vine, unde se varsă, şi fiecare caracteristică la fiecare bucăţică de pământ big grin.

| calexiandra a răspuns:

Geografie happy Gabriela cum a fost la geografie?:d

| whatevernvm a răspuns (pentru calexiandra):

A fost ok. Intrebari de localizat pe harta, itemi lacunari, asemanari si deosebiri, sa grupam muntii in o anumita grupa, a fost usor.

| capsuna16 a răspuns:

Pai depinde de persoana. Si eu sunt a-8-a si vroiam sa dau la geografie dar am auzit ca e mai greu asa ca dau la istorie.

| Lavinutzz a răspuns:

Dau la istorie pentru ca geografie o fac cu un profesor vai de el si nu inteleg nimic...

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Geografie

| Biu_7672 explică:

Eu sustin istoria big grin geografia din sm 2 am inteles ca e mai grea fata de istorie happy

| Bybby14 a răspuns:

La istorie:X Pentru ca e foarte simplu la geografie trebuie sa stii o gramadasad La istorie teza o sa fie pe baza unui text ca un text grila si trebuie sa stii tu anii in care s-au nascut unii regi pe care i-ai fact acum in a 8ahappytongue

| csnexus a răspuns:

Istorie am luat 9 big grin

| cryssajust4u a răspuns:

Geografie

| stephanie_2280 a răspuns:

Istorie happy eu o dau marti si numai pot de fricalaughing

| Sika2121 a răspuns:

Clar geografie big grin

| Mariuta000 a răspuns:

Istorie

| angelsad a răspuns:

Geografie...big grin