| NICKSOOO a întrebat:

Ati citit cartea "Noapte africana" de Sandra Brown? Cum vi s-a parut? Mi-o recomandati? Voi imi dati raspuns si eu va

Răspuns Câştigător
| Alinutaaaalina a răspuns:

Nu am citit "Noapte africana",ci altele de Sandra Brown,de pilda:"Dragoste si datorie,Lunga asteptare, Sa nu trimiti niciodata flori, Fuga de celebritate" si multe altele.Sunt frumusele, eu le citesc atunci cand vreau ceva usor si rapid, are carti subtirele.Citeste "Noapte africana", de ce nu? Dar daca vrei niste carti mai bune, spune-mi si iti recomand cateva.Sandra brown e cam perversalaughing.Are niste pasaje de alea,"condimentate". Oricum, spor la citit. Pupici.