| ioanadragalasa a întrebat:

Au voie profesorii sa puna note pe caietele de vacanta?

5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Nu au voie sa-ti dea teme pentru vacanta, dar daca e ceva usor. poti sa faci ca sa primesti note mari, daca e ceva mai greu, poti sa-i spui ca nu are voie sa-ti dea teme pentru vacanta, eventual sa te prezinti la director/are si sa-i spui de aceasta problema.

| beatrice9849 a răspuns:

Profesorii nu au voie sa dea teme de vacanta, legal, vacanta este ca sa te odihnesti dar au voie sa-ti sugereze sa citesti niste carti sau sa mai recapitulezi ca sa nu uiti ce ai invatat, dar asta nu se respecta!

| SmoKeD a răspuns:

Noua ne da la mate un 10 pe el.Depinde si de profesorihappy

| StarGamer a răspuns:

Nu au voie... la mine pune niste elevi sa vada doar daca ai scris (nu daca e si corect) si iti pune 10. Mi se pare o porcarie!

| UrsuletulMisogin a răspuns:

Nu, directoarea da note