| Radandam a întrebat:

Aveți idee cum este cu sala de lectura la facultate? Gen sala de lectura se afla în facultate și este deschisa de luni pana vineri de dimineață până seara pe tot parcursul anului? Iar toți studenții acelei facultăți pot merge acolo și sa își aleagă cartea pe care vor sa o citească? Și sala de lectura este disponibila și pentru cei care nu stau la cămin dar sunt studenți acolo?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, desigur

| sierra1 a răspuns:

"Aveți idee cum este cu sala de lectura la facultate? Gen sala de lectura se afla în facultate "

parcă spuneai că ești un geniu (mai mic), nici atât să nu știi? ...asta e intre 2 mopuri (sic)

| Frank51 a răspuns:

Te referi la biblioteca? Da este disponibila pentru toți studenții. Are un program precis deci trebuie verificat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultate, poți merge să înveți la sala de lectură
Au un program în care poți merge să înveți acolo, trebuie să îl verifici și sigur trebuie să ai abonament la biblioteca facultății ca să ai acces la sala de lectură
Nu trebuie neapărat să împrumuți cărți de acolo, poți veni cu cărțile și cursurile tale de la facultate și le poți citi acolo în liniște fără să te deranjeze nimeni