| Effyyyy a întrebat:

Azi am cazut pe gheata:: l..in fund si a inceput sa ma doara..si..ma doare si spatele.

Răspuns Câştigător
| LadyChill a răspuns:

Nu patesti nimic, si eu am cazut si m`a durut si spatele iar dupa 3 zile nu am mai simtit durerea

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol. Asta e iarna...

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Si ce vrei?

| anonim333 a răspuns:

Vai de mine de cate ori am cazut.O sa te doara pe moment, dar in 2-3 zile iti trece durerea.

| GoldVali a răspuns:

Fa niste frectii si-ti trece.Si stai la caldura.

| gioglovan a răspuns:

E normal sa te doara spatele, si eu am cazut pe metal in zona noadei fundului.Pe mine m-a durut aproape o saptamana, depinde de gravitatea caderii.Ai grija ca aceste lovituri sunt foarte periculoase si in anumite cazuri pot duce la paralizie.

| Cramaruc_Daniel_Cosmin_1996 a răspuns:

Este normal sa te doara spatele cand pici in fund, dar stai linistita nu ai ce sa patesti, tati frecti, sau dati cu fastungel e foarte bun