| Madda_3260 a întrebat:

Bau!
Ma numesc Madalina si nu prea ma pricep la pc`uri
Am si eu cateva mici/mari probleme:))
Acum cateva luni[3-4]...am intrat pe Youtube.com sa ascult putina muzica. dar spre mirarea mea nu merge.ba imi zicea ca video nu e valid.ba imi arata
"""Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand
Bad raquest!
Size of a request header field exceeds server limit.

Cookie: VISITOR_INFO1_LIVE=iwTdnjE00hI; watched_video_id_list_vitaminePTcap=[si mai era cv :)))]...multe litere8-|

-------------------------------------------------------- ------------------------

Apache Server at www.youtube.com Port 80""""

asa cam asa ceva. Apoi am spus:-jlasa youtube`u. am gasit Trilulilu.:|mergea.vedem orice voiam.video/poze alea alea:))
Astazi am intrat sa vad un video.:|spre surprinderea mea nu mergea:|
acolo unde imi arata vid`ul :|nu mergeaX(X(.arata pur si simplu ALB! in loc de video cerut de mine.am mai cautat alte vid`uri:|dar nici alea nu mergeau. apoi am intrat pe alte site`uri.nici acolo.aceeasi poveste.SIMT CA INNEBUNESCx(. am doar 13 ani jum:|dar nu inteleg.Nici nu prea ma pricep la Pc`uri.si nu stiu:-? ce s-a fi putut intampla. aaaaa da sa va spun.inainte de a intra pe trilu.am intrat in "Change or remove programs:|"...am sters "Clean Registry for Free". nestiind ce este.Cred ca am facut o mare gresela. Oare se poate fi intamplat toate acestea de la acest program? .Habar n-am.Si inca o problema.Am un anti-virus[Nod32].care dureaza timp de doar 30 de zile.astazi mi-a expirat.am incercat sa imi instalez altul. dar nu mergea.nu stiu ce s-a intamplat ptc pan` acum imi mergea sa instalez, acum brusc mi-au cazut toate pe cap azi:)). Am incercat sa instalez si alte program. dar nici acelea nu au mers...imi scriau 0% se incarca:-@chiar daca eu am asteptat timp de 2 ore...Mooorr.Nici nu vreau sa afle parintii de aceste probleme ptc nu o sa mai am voie pe >mess:".Va rog Ajutati-ma!
Nu stiu daca o sa mai pot intra pe acest site.asa ca daca aveti o inima blanda si ajutati o saraca fata de 13 ani:))...ADD"maddulina_injecteaza_culorile@yahoo.com" va rog din tot sufletul:d

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

rolling on the floor chiar ca ai probleme. pentru. youtube iti trebuie Adobeflashplayer, se downloadeaza de pe siteul oficial. cat despre celelalte probleme... mai bine le spui parintilor sa cheme o persoana cu experienta.

2 răspunsuri:
| karina_6403 a răspuns:

Mada, cel mai bine e sa faci la calulator doar ceea ce esti sigura ca poti face. Daca deja ne-ai spus ca ai umblat pe la "Change or remove programs", ai facut intr-adevar o mare prostie...veti avea nevoie cu siguranta de cineva care se pricepe sa repare calculatorul! Daca as fi mama ta eu nu ti-as mai da voie sa folosesti PC-ul!

| Madda_3260 explică:

SE pAre ca am reusit. mi-a folosit raspunsul lui"zoombe3".mS mult:*...Nu puteam sa ma joc, sa descarc cv dp net, sa vad filme...si tot asa deoarece imi trebuia adobe flash player.cat desp karina.laughingam reusit sg sa fac pc`ul.si mAma nici nu a obs.oricum.mersi amandurora:*:*