| Stitch92 a întrebat:

Bun. Am mai pus odata aceasta intrebare si nu am primit niciun raspuns, sper ca acum sa primesc. Ce materii se fac la profilul " constructii instalatii si lucrari publice"?

6 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

De unde sa stim noi? laughing. Intreaba si tu pe cineva care se pricepe. thinking

| Stitch92 explică (pentru qLoveSmileღ):

De aceea am si intrebat aici tanti. Cu speranta de a gasi pe cineva care stie.

| Stitch92 explică:

Tepusu tu nu stii cat de cautat este acest profil. Din curiozitate, tu la ce liceu esti si ce profil, daca esti...

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Stitch92):

Liceul, nu doresc să-l precizez, e un liceu destul de bun în judeţ şi la mate-info. Din câte am văzut la profilul la care eşti acum au ajuns toţi cu 3 şi 4.

| Stitch92 explică (pentru Ţăpeşu):

Interesant, pentru ca esti nascut in 1998 si esti la liceu deja laughing, si nu toate liceele sunt asa proaste incat sa primeasca elevi cu 3 si 4. La mine se intra cu 8.56.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Stitch92):

Sunt născut în '98. Şi? N-ai mai văzut copii de 14 ani în clasa a 9a?