| CristinaCMH a întrebat:

A terminat cineva postliceala sanitara sau este elev? Cum este programul? Cate ore de curs se fac intr-o zi? Ce materii se predau? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Orarul nu e fix nicăieri, în orașul X ai 8 ore/zi, în altul mai multe dau mai puține; într-unul mergi în timpul săptămânii, în altul, în weekend.
Dacă nici nu știi ce 《programa de curs》e, de ce ai ales-o?! (cauta asta pe google și te lămurești)

| Celestina003 a răspuns:

Salut,eu sunt la o postliceală sanitara ( asistent la BFKT)anul 1 dacă vrei sa vorbesti despre asta cu mine da-mi msj.