| Ivana2009 a întrebat:

Buna, a trecut sesiunea si am ramas cu 2 restante pe vara. La 1 Nu M am prezentat în sesiunea iar în restanță am picat cu 4 iar la cealaltă nu m-am prezentat nici la examen nici la restanță. As vrea sa stiu daca trebuie plătite, sau la aia in care nu am fost prezentă deloc trebuie plătită. Funda

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Prima restanta pentru respectiva materie este gratuita. Restul se platesc.
Trebuie platita si cea la care nu te-ai prezentat si cea la care ai picat.