| anutsaa a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine please! Fac parte din consiliul sefilor claselor din scoala mea. Si trebuie sa propun cateva activitati extra-scolare. Nu am nicio ideestraight face I need HEELP!

Răspuns Câştigător
| madalynagirl14 a răspuns:

Ai aici activitati extrascolare
http://www.cnegchitu.ro/index.php/activiti-extracolare
Funda?

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Wow, ai atâtea opţiuni.
Pe timp de toamnă: o ieşire undeva în natură, sau într-o pizzerie, sau o drumeţie într-un oraş din apropiere.
Pe timp de iarnă: o ieşire cu sania, o excursie la ski.
Pe timp de primăvară: orice drumeţie, grătar, etc.
Pe timp de vară: idem

| Sunshinee a răspuns:

Un club de literatura happy (ce-ati mai citit, ce ati mai scris, poate crearea unei reviste, interviuri cu scriitori/critici contemporani etc)

| Winniee a răspuns:

Bal mascat de Halloweeenn. Excursii la padure/la munte.
Strangere de fonduri pentru copii nevoiasi din Harghita.
Excursii la Harghita, la Sighisoara.Studierea istoriei la Sighisoara,
Vizitarea mai multe muzee inclussiv turnul cu ceas din Sighisoara.
Expozitii de dolveci/cosuri cu fructe legume de toamna.
Expozitii pictura.
Spectacol cu ajutorul copiilor talentati din scoala.
Ziua sporturilor la scoala.
Sa ne facem prieteni[mergem la alte scoli primare si asistam la lectii ne facem noi prietenii]