| DenisaO98 a întrebat:

Am absolvit facultatea anul acesta și aș vrea să mă înscriu la master. Întrebarea este: Se poate elibera de la facultate foaia matricolă, care este necesară la înscriere, sau se eliberează peste un an, la fel ca diploma de absolvire? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceasta întrebare pune o secretariatului școlii, acolo aflii exact daca se poate sau nu.

| DenisaO98 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă aș fi avut această opțiune nu mai puneam întrebarea aici, ci acolo. Mulțumesc oricum!

| laSoledad a răspuns:

Foaia matricola se elibereaza de la secretariat. Anunti secretariatul inainte prin email cine esti si ce iti trebuie si te vor chema ei in zilele urmatoare.