| Anaiubescacumpup a întrebat:

Am auzit ca profilul pedagogic este foarte, foarte greu. Imi puteti spune daca este chiar atat de greu cum spune lumea? Si..care este cea mai mica medie cu care poti intra pe acest profil? Si daca ati vrea sa imi mai spuneti lucruri in plus despre acest profil...va multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am auzit ca profilul pedagogic este foarte, foarte greu" - fals!

"are este cea mai mica medie cu care poti intra pe acest profil?" - depinde de județ, de an, de... dar cu 9 intri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un profil greu, si media de intrare depinde de liceu, nu a aceeasi peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu deloc.
Matematică faci doar de două ori pe săptămână, şi materia nu e grea.
Cine a zis că e greu, te-a minţit.
Sfat: data viitoare informează-te singură, nu te mai lua după ce-ţi spun alţii.winking

| Andresso a răspuns:

E usor