| Daria a întrebat:

Am citit de curand seria Amurg si Jurnalele vampirilor si mi-au placut foarte mult. Vreau sa citesc tot asa ceva cu vampiri, gen Casa noptii sau Academia vampirilor.Problema e ca parintii mei nu prea au bani acum de "aruncat de carti cu prostii" si m-am gandit sa le citesc pe net.
Daca stiti un site unde pot citi Academia vampirilor sau Casa noptii, v-as fi recunoascatoare daca m-ati ajuta happy

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe scribd.com găseşti foarte multe cărţi. Poţi începe să citeşti seria lui Anne Rice cu vampiri (interviu cu un vampir, vampirul lestat, etc). O să te ţină puţin ocupată...

| hannibal a răspuns:

Le poti lua de la biblioteca

Răspuns utilizator avertizat
| FeliciaN1 a răspuns:

Daca doresti o alta carte de genul asta poti citi de pe net CRUCEA- F.M. CERCEl. Carte de dragoste si cu vampiri. happy