| dragonbos a întrebat:

Buna,am cumparat de la altex o pereche de boxe cu cablu cu usb,fara srsa de alimentare,si cand le bag in calculator bipaie, ce sa fac am dat 90 lei pe ele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le-ai bagat cumva in USB-urile din fata, scoate-le de acolo si baga-le in spate. Daca sunt in spate si nu merg, atunci nu-mi pot da seama acum ce ar putea fi. Sloturile USB din fata de regula nu prea asigura curentul de care este nevoie pentru alimentare si functionare.

| dragonbos explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| dragonbos explică (pentru dragonbos):

Am incercat in spate merg un pic si bipaie si in fata merg oleaca mai mult si iar bipaie, am uitat sa iti zic ca domnul de la magazin la probat la un laptop si mergea.