| anonim_4396 a întrebat:

Bună am de dat examen de diferență la materiile istorie, biologie și geografie, am făcut profesională 3 ani, aceste materii le am făcut doar intr a 9 a, ce ar trebui se învăț pentru examen ar fi cam ce n am facut în 2 ani, corect?! De unde sa scot informațiile alea, ceva pe scurt, ce ar trebui sa învăț?! Un site ceva?! Nici macat caietele dintr a 9 a nu le mai am.
I need help

2 răspunsuri:
| Some0ne a răspuns:

Trebuie sa existe vreo bibliografie pe site-ul ministerului educatiei cu ceea ce se preda in fiecare an de liceu in functie de profil

| Violleta2022 a răspuns:

Materia este cea de-a 10-a a celor de la liceul unde doresti sa te transferi...