| aiana2204 a întrebat:

Bună, am decis să dau la facultatea de matematică, iar în străinătate am văzut că se abordează ideea de paper-free, astfel încât notițele sunt luate de cele mai multe ori pe un ipad. A încercat cineva? Sunt profesorii din România de acord cu tableta? Mi se pare o idee bună, dar degeaba o cumpăr dacă nu mi se permite la cursuri să o folosesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti restrictioneaza sau impune nimeni pe ce sa iei notite. este problema ta ce folosesti pentru asta, doar sa nu faci zgomot in clasa, asta fiind unicul lucru de care se vor lega profesorii.