| NICKSOOO a întrebat:

Am instalat pe calculator Windows 10. Am mers in aplicatia Magazin-Store ( are iconita ca o sacosa) si de acolo am vrut sa iau Facebook / imi trebuie pentru o aplicatie. Deschid Magazin, cat Facebook, iar cand dau click pe Facebook se inchide automat fereastra Magazin-Store. Nu inteleg de ce si cum pot remedia problema. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Daca nu formatezi hdd-ul cand instalezi windowsu o sa iti puna tot ce aveai in C:\ in windows.old.

Răspuns utilizator avertizat