| Lile4ka a întrebat:

am nevoie de ajutor, de ce se scrie " iepure "?, am nevoie de o definitie, dau funda!

5 răspunsuri:
| AlissonPadalecki a răspuns:

Deci daca o sa-ti citesti inca odata intrebarea ai sa constinetizezi ca nici tu nu stii ce naiba ai intrebat acolo...sau sti dar n-ai stiut sa te exprimi. Mai reformuleaza odata intrebarea. Vrei definitia cuvantului "iepure", vrei sa afli de ce se scrie asa rolling on the floor)?

Răspuns utilizator avertizat
| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Lile4ka):

N-are o definitie proprie. Pur si simplu asa se scrie...adica cum ai vrea sa mai zici? Ipure, Epure? Nu exista o definite pentru ca se scrie "Iepure"...
Daca tot n-am inteles la ce te-ai referit atunci... oricum habar n-am la ce-ti trebuie asta, sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Lile4ka):

happy