| V1ADUTZ a întrebat:

Am nevoie de caracterizarea personajului principal din povestea S.F. Planeta celo doi sori.Ma puteti ajuta? Va rog.

Răspuns Câştigător
| DimiSiAtat a răspuns:

Pai nu sunt multe de spus despe el..este singuratic atat prin formatie si gusturi cat si prin obisnuinta ca orce ratacitor.el e un ratacitor trimis pe o alta planeta. deoarece am de scris ceva iata un site foarte de folos...intra google apoi planeta celo doi sori caracterizarea personajul principal..primul rezultat care iti apare ( de scritube) e cel perfect. daca am ajutat pot merita si o funita, nu? happywinking big grin :* ^_^