| DadyDana a întrebat:

Bună, am nevoie de niste informatii in legatura cu depunerea doarului la liceu...
1) Ce trebuie sa contina dosarul?
2) Dupa ce duc dosarul la liceu, trebuie sa mai fac ceva? (eu trebuie sa plec in Italia si, vreau sa fie totul in regula pana plec...).

Funda pentru cel mai bun raspuns, restul' vot!winking

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Pai dosarul trebuie sa contine 3 fise medicale pe care banuiesc ca le-ai primit de la secretariatul scoli unde ai fost, o copie legalizata a certificatului de nastere si o copia a buletinului tau, dupa ce ai depus dosarul pa si la revedere Romania, bine te-am gasit Italia.Bafta!

1 răspuns:
| Anca95 a răspuns:

Buna!
Dosarul pentru liceu trebuie sa contina:
-fisa matricola
-copie certificat de nastere legalizata
-fisa medicala
-cererea de inscriere
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la tezele unice si cu media obtinuta la evaluarea nationala(cls a VIIIa)