| Sorryeees a întrebat:

Am nevoie neaparat de o brosura cu media de admitetere a liceelor din Bucuresti, clasele si locurile plus specializarile pentru anul 2018. Este foarte urgent. Unde pot gasi una? Am cautat pe internet dar nu gasesc...

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Gaseai daca intr-adevar ai fi cautat!
La pagina 51 din link, gasesti informatiile necesare : http://ismb.edu.ro/documente/examene/admitere/2018/brosura_finala.pdf

| Sorryeees explică (pentru alessia5158):

La ce obosita sunt in ultimul timp, nu am observat. Mersi mult pentru ajutor

| alessia5158 a răspuns (pentru Sorryeees):

Cu placere!