| henry14 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un raspuns maine este ziua tatalui meu si trebuie sa ii cumpar o carte dar nu stiu ce carte sa ii cumpar
are acasa o gramada de carti cum ar fi
alb negru, moartea ceausestilor, regina margot, mizerabilii, nasul, si inca 100 vreau sa imi dati un raspuns cu mai multe carti interesante care sa semene putin si cu cele de sus si sa fie publicate mai recent va rogggg
dau cea mai mare funfa existenta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matricea Divina...Cea mai buna carte

| SasukeCS2 a răspuns:

Twilight new moon sau Twilight breaking down. Este vorba despre un vampir si o femeie normala care se iubesc.

| alex310 a răspuns:

Cumparai niste reviste porno, cred ca o sa fie multumit

| henry14 explică (pentru alex310):

Taci in p*** de fraier in m***** ma** de fraier ori raspunzi ori te...

| alex310 a răspuns (pentru henry14):

laughing n-ai ce-mi face ca nu ma cunosti, iar daca m-ai cunoaste pentru cuvintele astea, iti spun eu ca mi-ai zice sarumana nenicule