| Georgienita94 a întrebat:

Buna am nevoie urgenta de ajutorul vostru, adica am de facut un proiect in power point despre 3 strazi din Craiova si nu gasesc ce-mi trebuie adica imagini cu rezolutie mare si cateva informatii despre strada respectiva. Va rog daca cineva stie un astfel de proiect pe internet rog sa-mi dea link-ul sau sa ma ajute cum poate. Va rog, e urgent!

1 răspuns:
| TirziuSabin a răspuns:

Google earth + Paint. Faci screenshot cand esti pe google earth si iti pui imaginea in powerpoint.Cat despre ce strazi, cauta si tu niste strazi importante.