| Zuzu12121 a întrebat:

Am niste nelamuriri in legatura cu facultatea. Sunt la medicina. Dacă nu reusesc sa iau toate restantele ce se intampla? Sunt exmatriculata sau trebuie sa repet anul? Si ce presupune acest lucru? Trebuie sa dau din nou examenele din anul respectiv sau doar restantele.Trebuie sa achit taxa de școlarizare si suma de bani pentru fiecare examen(adică nr de credite × suma respectiva) si toata aceasta suma de bani trebuie platita la inceputul anului universitar.Si inca ceva trebuie sa reiau toate materiile adica sa ma duc la cursuri si laboratoare sau vin doar la examene? Imi cer scuze daca m-am repetat sau daca am încadrat gresit întrebarea.Sunt cam panicată. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Aretha a răspuns:

Repeti anul daca nu iei toate restantele. Cu toata procedura de la capat. Bani de inscriere, bani de confirmare si avans.