| alin21CareSpargeTot a întrebat:

Bună, am o corigență la Muzica peste 2 zile. Nu stiti ce subiecte as putea primi? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Sa inveti o melodie sa o canti, frate invata chestiile alea cu cheia sol, chestii de genu, altceva nu ai ce sa inveti!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum e posibil sa ramai corigent la muzica laughing)

| CristinaSNC a răspuns:

De curiozitate, cum ai reusit sa ramai corigent la muzica?

| Quiin a răspuns:

Probabil notele. Cu siguranta. Daca le sti e bine.

| TheMaggot12 a răspuns:

In locul tau nu mi-as face griji am avut niste prieteni/colegi care au fost corigenti la geografie si nu au invatat nimic si tot i-a trecut.

| Bonux a răspuns:

Baga o melodie dea lui Salam si te-ai scos...pe sistem

| alin21CareSpargeTot explică:

S-a luoat in gura profesoara cu mine. Și eu ca desteptu' ia-m zis-o așa cum trebuia și a tacut după.