| Aadry a întrebat:

am o intrebare crying am un pulover cu dungi albe si negre, si l-am murdarit cu cateva pete de vin. Din pacate m-am grabit foarte tare sa rezolv problema si am pus ACE pe dungile albe, dar normal ca s-au murdarit si alea negre si au ramas asa niste pete galbuisadnu mai stiu ce sa fac, se mai pot scoate oare? multumesc...

5 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Poti sa-l bagi in masina de spalat, cu putin wanish...happy

| Aadry explică (pentru Ezyo):

L-am bagat saddar nu au iesit.sunt petele alea de Ace pe dungile negre

| Aadry explică (pentru Ezyo):

L-am bagat.dar nimic...sunt petele alea de Ace pe dungile negre

| Ezyo a răspuns:

Inteleg ca Ace i-a scos culoarea...nu mai ai ce-i face din pacate...sad

| Aadry explică (pentru Ezyo):

Binesadnu era al meu si de aceea.si acum nu stiu ce sa fac.dar multumescsad