| Patricia0patiiii a întrebat:

Buna, am o întrebare! Cum este posibil din 2 parinti urati sa iasa un copil foarte frumos? Deci cunosc un baiat care este pur si simplu perfect! Deci orice fata face el este extrem de frumos! Imi explica cineva de ce?!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii cunosti vecinii? La barbati ma refer.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La parinti a fost samanta deteriorata, la el a fost sanatoasa.
Unele persoane mostenesc trasaturile bunicilor. Persoanele care sunt urate au suferit anumite anomalii pe timpul sarcinii. Inclusiv ca-s conceputi la betie sau sub influenta unor medicamente.
Si mi-a venit in minte ce zicea un hâtru din satul natal, cand eram copil: baiete, sa saluti pe toti barbatii din sat pe langa care treci, ca nu stii niciodata care iti este tata.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce spui tu se intampla foarte rar, dar nu e imposibil
la fiecare nastere se face o recombinare de gene, jumatate din cromozomi sunt de la mama, jumatate de la tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamănă cu bunicii