| Braga_Madalina_Ionela_2003 a întrebat:

Buna, am o intrebare daca vrei sa te muti in semestru 2 pe clasa 9 la alt liceu dai diferente si daca da, la ce dai?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se fac transferuri intre semestre.
Transferurile sunt posibile numai la inceput de an scolar, dupa ce s-au dat examenele de diferenta si numai daca ai media de intrare egala sau mai mare, ca a ultimului intrat la acel liceu.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te muti la un liceu mai bun pentru ca ai luat in examen o nota de rahat? Eu sunt tot a noua si am luat 9.95 la examen si chiar azi diriga ne-a anuntat ca se vor muta o gramada de colegi in clasa mea inde s-a intrat cu 9.91.
Adica vor veni toti prostii pamantului, tu esti unul dintre ei.
Ma jur ca urasc genul asta de oameni

| Braga_Madalina_Ionela_2003 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza ce nota am luat si eu nu am jignit tu cu ce drept jignesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce nota ai luat, haa? Ai luat foarte mica nota, crede-ma ca stiu. Dar ti-e rusine sa o spui.
Esti un jeg pentru ca te muti intr-o clasa mai buna, in care s-a intrat cu medie mai mare decat cea pe care ai avut-o tu.

| Braga_Madalina_Ionela_2003 explică (pentru anonim_4396):

Am mai spus odata si mai repet eu nu te am jignit tu de ce o faci?

| alex15ccc a răspuns:

Se dau diferente daca schimbi profilul. la ce profil esti acum si la ce profil vrei sa te inscrii?