| Legos a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de bac. Daca merg la meditatii pentru toate probele(romana, istorie, logica) si invat si cate o ora pe zi acasa am sanse sa il iau? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ava1231 a răspuns:

Ohooooo
Normal ca....ai sanse sa il iei
Eu in afara de matematica n am facut meditatii deloc(la mate eram praf) si nici n am invatat o ora pe zi...o fost zile in care n am pus mana pe nicio hartoaga si am luat peste 8 la bac

| BeaTMaN696 a răspuns:

Nu am facut meditatii in viata mea si nici nu am invatat mai mult de juma de ora pe zi si am luat 9 media in bac. Deci da il iei lejer

| Kiara7 a răspuns:

Cu siguranță. acum depinde și de tine cât interes, seriozitate și atenție acorzi în orele de învățat. am cunoștințe care chiar dacă au făcut meditații tot in jur de 6 au luat pentru ca nu ii interesa prea mult. deci, depinde de motivația ta de a luat note mari. succes

| skl95 a răspuns:

Ai sanse dar trebuie sa inveti mai mult de o ora pe zi acasa.