| Dianaaaaa82 a întrebat:

Buna!
Am o întrebare legata de facultate. Sunt in anul 4 (ultimul) si de-a lungul anilor, am adunat cateva restante...am si din anul 1 si din anul 2 si din anul 3... daca voi fi integralista anul acesta in curs, mai pot face un an complementar unde sa pot recupera toate materiile nepromovate din anii respectivi? Sau regula aceasta se aplica doar studentilor care au restante numai dintr-un singur an si nu mai multi?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la secretariat si întreaba i pe ei, noi nu stim ce legi sunt prin facultate.

| Frank51 a răspuns:

Văd că fiecare facultate isi face propriile reguli. La mine este imposibil să treci anul 2 fără să iei restantele din anul 1.