| YouMe a întrebat:

Am o intrebare, stiti ceva despre programul ERASMUS pentru studii in strainatate? A aplicat cineva pentru acest program? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aplicat sora-mea, daca ai vreo intrebare as putea sa o intreb si sa iti spun.

| YouMe explică (pentru anonim_4396):

Pai voiam sa stiu doar cum se procedeàza, care sunt conditiile care trebuie indeplinite.

| Elsior a răspuns:

Aici ai toate informatiile necesare : http://ec.europa.eu/education/erasmus/documents/esc_ro.pdf

Mie mi se pare un program foarte bun, au aplicat multi prieteni de ai mei si le-a placut, iar eu voi aplica la anul.