| LovelyAngel22 a întrebat:

Am o mica intrebare. As putea ca de anul viitor (scolar) sa ma mut la profilul Real avand in vedere ca eu sunt la uman?
Nu-mi plac colegii, nu`mi place felul in care profesorii predau.In clasa aceea ma simt neapreciata.Stiu ca eu as putea mai mult.
Nu-mi place matematica si am descoperit de ce. Pentru ca nu am avut un profesor care sa mi-o predea cum trebuie.
Vreau sa merg la Real. ce diferente as trebuii sa dau?
( Am de gand ca in vara aceasta sa fac meditatii la mate pentru a putea recupera tot + pe parcursul anului)
Credeti ca as putea >?

3 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Da poti sa te transferi doar ca va trebuii sa dai niste diferentewinking! Merge sa te muti de la orice profil la orice profilwinking! Nu conteaza! Bafta!

| NaRgiT a răspuns:

Ai putea mai usor daca esti acum cel mult in clasa a IX-a, dar cred ca poti si din alta clasa daca dai un examen ceva de genu...
funda?big grinhappy

| Flavian097 a răspuns:

Buna
Din punctul meu de vedere ar trebui sa ramai la profilul uman chit ca iti place chit ca nu.Deoarece pe parcursul anilor profill uman, o sa fie mult mai usor, eu sunt in clasa a 9-a tot la profil uman si imi place foarte mult. Faci cum te du-te mintea...La acest profil nu dai bacul la matematica, si la profilul real este foarte greu(matematica, fizica.)
Bafta