| popescucarmen43 a întrebat:

Am o nelămurire: sunt clasa a 9a și vreau să mă mut in clasa a 10a la alt liceu.Inteleg că se dau niste diferențe,întrebarea este: dacă eu dau diferențele la profilul pe care l-am ales și le iau, mai contează așa tare media pe care o am de la vechiul liceu pentru profilul la care vreau sa intru? Gen bineînțeles nu media prostului, 5, 6. Ultima medie la profilul ăla in clasa a 9a la admitere a fost 8.22, acum nu știu.

1 răspuns:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu,nu prea conteaza media pe care ai avut-o in a 9-a.De exemplu daca vrei sa vi la profilul meu(mate info-intensiv) dai examen la info. Daca vrei la bingv, dai examen la engleza si tot asa.