| Haluudnwij a întrebat:

Buna, am o problemă la snapchat, mi-am facut un cont nou de o luna si știți acolo cand intri pe profilui unui prieten pe snapchat îti arata câți prieteni are, ei bine mie îmi arata acolo ca am 12, dar de fapt eu am 5000 daca stai sa-i numar si problema este ca nu-mi arata acolo cati prieteni am de fapt, stie cineva de ce si cum sa schimb?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cui ii pasa de numarul de prieteni ireali?
Pentru ce atat stres din nimicuri?

Ai spus ca ti-ai facut cont nou acum 1 luna, deci este imposibil sa transferi prietenii virtuali din contul vechi in cel nou, de aceea iti arata efectiv ca ai numai 12, pentru ca atatia ai.