| ☆ Danny☆ a întrebat:

Am scos o fisa la imprimanta si acum as dori sa mai scot ceva pe aceeasi fisa dar pe partea cealalta! Cum asez fisa? Cu scrisul in sus sau in jos? Sper ca ati inteles ce vreau sa zic!

Răspuns Câştigător
| yellowgreen a răspuns:

E greu de spus, depinde ce imprimanta ai. La Cannon o pui cu scrisul in jos si la vedere cu partea nescrisa.

6 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Foaia se pune cu scrisul in sus si se pune pe partea care e deja scrisa.La mine asa merge. Poti incerca[fundita?]

| asya a răspuns:

Cu scrisul in jos!

| mihaela999 a răspuns:

Intorci foaia cu scisul in jos

| ☆ Danny☆ explică:

Cu partea scrisa in jos! Am incercat si asa trebuie pusa! Multumesc!

| Art a răspuns:

Paiii...in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui cu scrisu in sus