| Mariarobertina300000000 a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de ajutor, am un proiect la stiinte despre factori care influenteaza comportamentul, in acesta trebuie sa pun accent pe comportamentul uman in mess media, educatie, in societate, sa fie ceva mai mult psihologic! Daca aveti vreo idee imi lasati si mie va rog un link? Am cautat dar nu am gasit ce voiam ...ma rog ce vrea profa ( "din punct de vedere psihologic social-mediu")
Fau funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Am vazut in librarie odata un tratat despre tot ce trebuie sa stie un reporter, referitor la mass media, pentru a-si desfasura activitatea. La fiecare pasaj exista explicatia psihologica. E mult de lucru... Tratatul era gros de 3 degete