| Julyanna a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat. Vreau sa imi iau, un laptop, si m-ar interesa, cateva pareri.Care ar fi cele mai bune,?

Răspuns Câştigător
| DISTROID a răspuns:

Apple daca vrei bun, dar e bun si un Dell sau un Asus

3 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Buna, depinde la cati bani vrei. Cel mai bun este Sony Vaio. Fara egal. big grin. Desi ala e cam scump in jur de (3000 lei ). Daca nu, i-ati un Hp. Perfect pentru orice. Funda?

| albertoalex a răspuns:

Hp, Asus, Samsung, elgi,Dell, Acer, Sony si cam atat sunt firme foarte bune sa nu-ti ei compact sau prosti deaste ca nu-s bune de nimic. FUNDA?

| BUTKOVICS a răspuns:

Buna
i-ti recomand Dell sunt super multumita de el...