| ajutorcineva a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare in legatura cu admiterea la facultate.

Am intrat la ASE pe lista "in asteptare" si am depus jumatate din taxa de scolarizare anuala pentru a avea o sansa la locurile cu taxa pe lista finala. Daca pana atunci, eu decid ca nu mai vreau sa merg la ASE, dar intru, imi pot primi banii inapoi? Sau nu mai am nicio sansa in a-mi primi banii inapoi si trebuie sa merg neaparat la ASE?

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu mai primesti banii

| ajutorcineva explică (pentru Denisa0954):

Esti sigura? Am citit (in cadrul altei facultati) ca, in caz de retragere dosar pana la inceputul anului universitar, banii se dau inapoi. Nu ar trebui sa fie asa la toate?

| Denisa0954 a răspuns (pentru ajutorcineva):

Atunci cel mai bine intreaba direct la secretariatul facultatii