| Albinuța767 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare. La examen la matematică am inceput sa scriu o litera dar nu am terminato și am taiato cu o linie micuță verticala. Oare o să considere semn. Am mai avut o greșeală mai mare și am taiato cu o linie orizontală. Va rog ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Dacă a fost pe locul unde ai greşit şi nu în altă parte a lucrarii, cum ar fi un colţ, nu se consideră semn!

| Albinuța767 explică (pentru NarcisIfrim):

Deci am vrut sa incep sa scriu S de mana de la capăt și apoi am taiat si am scris mai în jos subiectul al ll-lea.

3 răspunsuri:
| Anonim5374 a răspuns:

Nu se considera semn.

| Albinuța767 explică (pentru Anonim5374):

Mulțumesc chiar eram speriată.