| Ramona5789 a întrebat:

Bună am si eu o nelămurire. Recent am luat o restanță si o sa o dau in toamna. Cat ar costa? Am inteles ca un credit e 50 de lei si materia are 5 credite deci 250, daca se înmulțește 5 cu 50. Eu am mai auzit si de o taxa de reexaminare de 35 de lei. Si nu stiu cat trebuie sa dau 250 sau 35 de lei? Va rog sa ma ajutați! Dau funda????

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si la mine la facultate si sesiunea din toamna e gratuita.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu stiu cum e la tine, dar la mine platesti doar daca dai restanta pentru a 3-a oara. Citeste pe site-ul facultatii sau intreaba la secretariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ieftin e sa faci o facultate? si sa iei restante? pai ma apuc si eu laughing) dar fara Andrei saguna laughing)