| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Anul acesta voi susține examenul de licență, iar tema aleasă pentru lucrarea de licență este "politici UE in domeniul competențelor digitale".
Am sperat ca decizia o voi lua împreună cu profesorul coordonator, dar cine ma poate ajuta cu un titlu pentru lucrare?
Va rog sa va abtineti de la altele.
Dacă este cineva care ma poate ajuta aici sau in mesaj privat. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai facut lucrarea, ca sa pui un titlu, nu cred ca este asa de greu.

| Zuzu1991 a răspuns:

Aaaaa, ce zici de titlul asta:
"politici UE in domeniul competențelor digitale"
?
la asa o tema, ce vrei?
titlu literar artistic?

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

"UE și internetul 5G" nu suna mai bine? laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da big grin

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Wow, acum vad, a sters intrebarea, cred ca l-am facut prea penibil rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Sau nu i-o fi placând titlul...