| rowzycutza25 a întrebat:

Are cineva cartea Stiintele comportamentului uman? Aplicatii in medicina de Ovidiu Popa-Velea in pdf? Si daca nu exista in format electronic ar fi cineva foarte bun la suflet sa imi dea poze cu un anumit subcapitol?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

La o cautare, vad ca este doar de vanzare. Pe la 70 de lei.
In format pdf, este doar in Scribd, unde insa e nevoie de cont platit (abonament lunar). Daca nu gasesti un om bun la suflet, iesi mai ieftin sa o cumperi. Dar, la biblioteca ai incercat?

| rowzycutza25 explică (pentru Demidol):

Da
La biblioteca din zona mea nu e din pacate