| Secret5 a întrebat:

As avea nevoie de niste ajutor! La facultatea de științe și psihologie, pe parte de psihologie de ce as avea nevoie pentru a putea intra? Gen vreau sa știu tot ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu fi comod - dă o căutare pe net la facultatea pe care o vrei și vezi probele de concurs. Aia trebuie să faci și atât. A, era să uit: Gen!

| Yurisa a răspuns:

Depinde in ce oras. In unele orase se intra cu dosar, dosar si examen, doar examen... depinde unde vrei