| DariusBlanaru a întrebat:

Bună! Aș avea o rugăminte pentru cine poate sa îmi răspundă. Eu am bacul anul acesta, m-am apucat de învățat doar că îmi este cam greu. Prin greu zic că nu reușesc să învăț tot ce îmi propun pe ziua respectiva, de obicei învăț fix cum ajung de la școală și învăț toată ziua și uneori ajung până la ora 2 noaptea fara macar aproape sa fi făcut ceva.
Cei care ați avut și voi bacul, mi-ați putea zice vă rog cum v-ați programat timpul? ( Eu am bacul la istorie, geografie, română )

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invata lectie cu lectie si inainte de BAC doar faci recapitularea lectiilor, ca asa iti va fi mai usor.
Pentru ce nu ai invatat exista cele 2 zile de weekend cand poti sa inveti cate 12 ore ore pe zi.

| Stefan2001Teodor a răspuns:

Buna,la geografie pot sa-ți recomand un profesor extrem de bun care preda online, anul trecut a avut note de 9.90, 9.40. Dacă vrei îmi scrii și ți-l recomand