| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Buna
As dori niste link-uri catre site-uri cu lectii pentru admiterea la medicina. Sau daca e cineva la medicina anul 1 sau proaspat intrat la medicina, as avea nevoie de lectiile la bio si chimie. Preferabil pentru timișoara. Mersi

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Bună! Sunt studentă la Medicină (m-am pregătit pentru Trimit, dar m-am dus la Oradea) și când am învățat am cumpărat cărțile lor de grile de la secretariat (sau poți să le xeroxezi) și acolo în spate au și bibliografia și din acele manuale e cel mai bine să înveți. Materia e multa și destul de grea (mai ales chimia) și cel mai bine e sa înveți exact de unde cer ei, că nu cumva sa omiți ceva. happy