| LeeOm a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste carti! Sunt in clasa a saptea si imi place mult sa citesc! Sa fie de dragoste, cu vampiri, cu crime etc big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| MadaZuza a răspuns:

Citeste cartea "Si dupa..." de Guillaume Musso. Nu e foarte cunoscuta cartea dar e superba! O recomand :* te las pe tine sa descoperi cu ce e.

2 răspunsuri:
| GeorgieWii a răspuns:

Vampirii din Morganville. Seria are 7 carti, dar e foarte captivanta. Spor la citit! :*

| joonas a răspuns:

Buna! Si mie imi plac cartile/serialele cu vampiri, de dragoste si cu crime! Daca vrei un srial bun iti recomand The Vampire Diaries iar pentru carti ti-as recomenda cartea Interviu cu un vampir. Sper ca te-am ajutat!