| BLanD3 a întrebat:

As dori sa ma ajutati, daca puteti, cu recomandarea unui meditator la biologie pentru intrare la medicina. Specific ca sunt clasa a 11a filologie la C.N Gheorghe Sincai in Bucuresti. Pentru cei care se intreaba de ce nu am luat de pe net,se datoreaza unei experiente neplacute cu acest tip de meditator luat de pe internet, asa ca as prefera unul prin recomandarea cuiva.Va multumesc pentru timpul acordat.

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Nu sunt din București deci nu știu ce să-ți recomand, dar am fost în acewași situație. Și eu am luat meditatori de pe net și am frecat niște bani degeaba dar m-am înscris în grupul de Facebook pentru admitere și am cerut acolo recomandări. Acolo am găsit două profe cu care am lucrat până la final și m-am înțeles de minune cu ele.
Încearcă și tu să ceri recomandări pe grupul de admitere la Carol Davila și vezi ce îți recomandă cei de acolo